ukash kart |

У столицi вiдбувся грандіозний парад юних топ-моделей, дизайнерів i театрів мод!!!

 

 

У столицi вiдбувся грандіозний парад юних топ-моделей, дизайнерів i театрів мод!!!

27 червня на вiдкритому майданчику гольф-центру “Київ” пройшов 5 всеукраїнський дитячий фестиваль “Ukrainian Fashion Kids 2020”, в якому прийняло участь понад 200 дiтей з рiзних куточків України.

Програма фестивалю включала:

• XХІІ Всеукраїнський конкурс «Міні Топ-Модель України 2020», де юнi моделi проявили свої здiбностi в мод елінгу та дефілювали по подiумiу в колекцiях вiдомих українських брендів “SASHA”, “MaryLu” та “Nuelve”.

• V Всеукраїнський конкурс «Юний дизайнер України 2020», на якому починаючi дизайнери продемонстрували свої вироби та отримала оцінку вiд компетентних жюрi, відомих представників модної індустрії.

• V Всеукраїнський конкурс Театрів Мод, на який приїхали колективи з рiзних міст, щоб показати свої оригiнальнi творчi постановки та fashion-show.

• Мiжнародний конкурс European Fashion Kids, який був створений спеціально для вже титулованих моделей, якi бажають підвищити свiй рівень до мiжнародного.

Головну номінацію Гран-Прi фестивалю отримали:

• European Top-Model 2020 Gran Prix- Руденко Мирослава, м.Бердянськ

• Міні Топ-Модель України 2020 Gran Prix - Паляниця Алiна, м. Запорiжжя

• Юний Дизайнер України 2020 Gran Prix- Руднєва Ксенiя, м. Київ

• Театр Мод України 2020 Grand Prix- Театр костюму “Алiса”, м. Харкiв

• Best Fashion Show 2020 Grand Prix- Дизайн-студія KULISH, м. Київ

Музичним доповнення фестивалю став виступ гурту “Ярра”, “Маленької Мiс України 2019, юної співачки Vlada K, володарки титулу “Юна Мiс України 2018” Дарини Галицької та “Мiнi Мiс Европа Гран Прi 2019”, скрипачки Вікторії Адамчук.

Всi учасники отримали солодкi подарунки вiд партнера фестивалю “Київський БКК”, iнтернет-магазину косметики “Ефталiя Нiкон”, італійського косметичного бренду “BES”. Fashion-партнери фестивалю бренд дитячого одягу “Sasha”, “Nuelve” та “MaryLu” презентували своїм фавориткам вишуканi сукнi. До свята, також, долучилась ТМ “Моршинська” та компанiя по ремонту та дизайну квартир “Гесем”.

Фестиваль проходив в digital-форматi, з дотриманням всiх правил карантинного режиму, пiд патронатом клініки “Оберiг”. На території чергувала карета швидкої та медичнi працівники, для того, щоб свято було не лише яскравим та незабутнiм, але й безпечним для всіх.

Головним медіа партнером “Ukrainian Fashion Kids” виступив мiжнародний телеканал ID Fashion. Переможцi “Ukrainian Fashion Kids 2020” представлятимуть Україну на Міжнародному фестивалi «World Fashion Kids ».

Copyright © 2011-2020 All Rights Reserved.
Разработка и сопровождение сайта - IT-студия FastAdmin