ukash kart |

XX Ювілейний Національний арт-фестиваль "Міні Міс та Містер України 2018"

15 червня в конгрессно-виставковому центрі "Парковий" за підтримки ТМ "Домашнє свято" відбувся XX Ювілейний Національний арт - фестиваль "Міні Міс та Містер України 2018".

38 учасників з різних куточків України, включаючи новачків і тих, чиї імена вже вписані в історію Фестивалю, з'їхалися на грандіозне шоу під назвою "Крута 20-ка".

Цього року учасники арт-фестивалю продовжили соціальний проект "Щоденник добрих справ", який вперше був презентований минулого року. Проект створений для того, щоб навчити всіх дітей України не бути байдужими до оточуючого нас світу. Учасники арт-фестивалю представили свої соціальні роботи і довели, що у добра багато можливостей: оберігати природу, дбати про братів наших менших, допомагати літнім людям, дітям-інвалідам та творити добро своїми руками!

У рамках конкурсної програми журі відзначили соціальні проекти п'яти учасників, які отримали пам'ятні дипломи. Серед кращих опинилися: Сукова Олександра, 11 років (м.Краматорськ), Тарасюк Ангеліна, 12 років (м.Рівне), Аліфанова Софія, 9 років (м.Львів), Клєцова Іванна, 11 років (м.Суми) та Красовська Ангеліна, 12 років (м.Запоріжжя).

Меценат Людмила Русаліна в своїй промові так само підкреслила важливість соціальної орієнтації Фестивалю. Цього року в рамках акції «Від серця до серця" учасники фестивалю передали подарунки дітям з громадської організації інвалідів "Батьківщина".

Надзвичайно важливою частиною Фестивалю стало шоу талантів, під час якого учасники продемонстрували свої вміння і досягнення. У цьому році конкурсанти вражали гімнастичними трюками, танцями, балетом, вокальними даними і латинськими танцями, віршами та театральними постановками.

Ефектним і одночасно патріотичним став вихід учасників в розкішних національних костюмах, які вони підготували самостійно, а також показ ексклюзивної колекції «З Україною в серці" від українського бренду одягу "Universal Hedonism".

Ведучими фестивалю стали: володарка титулу "Міні Міс Україна - 2017", Софія Гаркушина і шоумен Тимур Мірошниченко.

Спеціальними гостями Фестивалю стали артисти продюсерського центру PARADIZ: співачки DiAna і Вероніка Коваленко, проект SAHA, а також співачка Софія Куценко, яка в цьому році так само увійшла до складу зіркового журі Національного арт-фестивалю, у складі яких були: українська гімнастка Надія Васіна, телеведуча Роза Аль Намрі, співак Kishe, співачка Аліна Башкіна, меценат Людмила Русаліна і багато інших.

Учасники арт-фестивалю отримали солодкі подарунки від ТМ "Домашнє Свято", косметичні набори, м'які іграшки та навіть дорогоцінні прикраси.

Гран-прі арт-фестивалю «Міні Міс та Містер України - 2018», а також золоту корону отримала Іванна Клєцова з міста Суми. Переможницею в категорії "Маленька Міс України-2018" стала Савчак Магда (8 років), титул "Міні Міс Україна - 2018" дістався Тарасюк Ангеліні (12 років), а перемогу в категорії "Юна Міс України -2018" отримала Дарина Галицька (13 років). Гран-прі в категорії "Крута 20-ка" отримала Анастасія Дідух, яка брала участь у Фестивалі "Міні Міс України" у 2016-му році.

Решта номінацій розподілилися наступним чином:

"Маленька Міс України - 2018. Чарівність" -Лазоренко Софія (8 років);
"Маленька Міс України - 2018. Артистичність" - Малькова Кіра (7 років);
"Маленька Міс України - 2018. Красуня" - Шубіна Анастасія (6 років);
"Маленька Міс України - 2018. Талант" - Полянська Вікторія (7 років);
"Маленька Міс України - 2018. Глядацьких симпатій" - Середа Єлизавети (8 років);
"Маленька Міс України - 2018. Срібло" - Ламіна Софія (7 років);
"Маленька Міс України - 2018. Золото" - Прут Крістіна (6 років);
"Міні Міс України - 2018. Телезірка" - Аліфанова Софія (9 років);
"Міні Міс України - 2018. Чарівність" - Сидоренко Елеонора (11 років);
"Міні Міс України - 2018. Красуня" - Клєцова Іванна (11 років);
"Міні Міс України - 2018. Талант" - Красовська Ангеліна (12 років);
"Міні Міс України - 2018. Глядацьких симпатій" - Канашонак Аріна (9 років);
"Міні Міс України - 2018. Срібло" - Акопова Мілана (10 років);
"Міні Міс України - 2018. Золото" - Умнікова Аліна (12 років);
"Міні Містер України - 2018" - Онишко Максиміліан (12 років);
"Юна Міс України - 2018. Талант" - Нікітіна Аріна (16 років);
"Юна Міс України - 2018. Срібло" - Агаєва Олена (13 років);
"Юна Міс України - 2018. Золото" - Сукова Олександра (13 років);
"Юний Містер України - 2018" - Новацький Віталій (14 років).

Copyright © 2011-2018 All Rights Reserved.
Разработка и сопровождение сайта - IT-студия FastAdmin