ukash kart |

III Всеукраїнський дитячий фестиваль юних моделей і дизайнерів «UKRAINIAN FASHION KIDS-2018»

Весна - це та пора, коли так хочеться поділитися своїми почуттями, прикрасити світ яскравими фарбами і нарешті зірвати з себе набридлий одяг колекцій сезону осінь/зима. Фестиваль «Ukrainian Fashion Kids» - це те місце, де можна не стримувати себе і дати волю фантазії, перетворивши навколишній світ в різнокольорові клякси! Яскравий стиль фестивалю, темою якого стали популярні смайли emoji, і вбрання учасників зможуть викликати посмішку суворого журі, а значить - зробити серце добрішим!

Хочеться звернути увагу на те, що Міжнародний Фестиваль «Ukrainian Fashion Kids» не лише підтримує українського виробника, але й задає тенденції сучасної дитячої моди.

В рамках Фестивалю пройдуть XX Всеукраїнський конкурс «Міні Топ-Модель України-2018», III Всеукраїнський конкурс «Юний дизайнер України-2018» та III Всеукраїнський конкурс театрів мод. На всіх учасників і гостей очікують виступи популярних артистів, майстер-класи від іменитих дизайнерів, стилістів, фотографів, а також розваги, подарунки та незабутні враження!

25 березня, Київ, КВЦ Парковий, 15:00,
Міжнародний Фестиваль «Ukrainian Fashion Kids -2018».

Подробиці на сайті minimissukraine.com.ua

Copyright © 2011-2018 All Rights Reserved.
Разработка и сопровождение сайта - IT-студия FastAdmin