ukash kart |

Киянка Гаркушина Софія стала переможницею конкурсу «Міні Міс та Містер України - 2017»!

11 червня в Гранд-холі готелю «Khreschatyk» відбулося грандіозне свято - XIX Національний дитячий фестиваль моди і таланту «Міні Міс та Містер України 2017», який пройшов за підтримки ТМ «Домашнє свято».

29 учасників з різних куточків України - переможці регіональних відбіркових конкурсів, з'їхалися до Києва на Фестиваль, який проходив з 7 по 11 червня.

Гран-прі Фестивалю «Міні Міс Україна - 2017» і золоту корону отримала Гаркушина Софія, 9 років (м. Київ), а ось переможцем у номінації «Міні Містер України - 2017» став шестирічний Киященко Єгор з м. Дружківка. Приз глядацьких симпатій і спеціальний подарунок від ТМ «Гармонія» отримала Сурмей Діана, 12 років (м. Калуш).

Цього року нововведенням фестивалю став соціальний проект «Щоденник добрих справ», який на думку організаторів Фестивалю, надихне дітей України не бути байдужими до оточуючого їх світу. Учасники з усієї країни представили свої творчі роботи та довели, що у добра багато можливостей: оберігати природу, дбати про братів наших менших, допомагати близьким, творити добро своїми руками! Меценат Людмила Русаліна в своїй промові також підкреслила важливість соціальної орієнтації Фестивалю.

У рамках конкурсної програми журі відзначили соціальні проекти наступних учасників: Гаркушина Софія, 9 років (м. Київ), Моріс Юліана, 7 років (м. Калуш), Мельниковська Єлизавета, 6 років (м. Херсон) і Сурмей Діана, 12 років (м. Калуш).

Найважливішою частиною Фестивалю є шоу талантів, під час якого учасники продемонстрували свої вміння і досягнення. Цього року конкурсанти вражали пантомімою, цирковими і акробатичними номерами, гімнастичними трюками, танцями і вокальними даними.

Найбільш ефектним і незабутнім став вихід учасників в розкішних національних костюмах, які так само були відзначені членами журі.

Переможців Фестивалю визначили в п'яти вікових категоріях, титули в яких розподілилися наступним чином:

«Маленька Міс України - 2017» - Попко Юстина, 6 років (м. Львів);

«Маленька Міні Міс України - 2017» - Ткаченко Агнія, 7 років (м. Суми);

«Міні Міс України - 2017» - Шевченко Ксенія. 9 років (м. Івано-Франківськ);

«Міні Міс України Юніор - 2017» - Котельникова Аліса, 11 років (м. Запоріжжя);

«Юна Міс України - 2017» - Лапіна Єлизавета, 14 років (м.Вінниця).

Номінації розподілилися наступним чином:

«Міні Містер України 2017» - Березовський Савелій, 7 років (м. Херсон)

«Маленька Міс України 2017 - золото» - Мельніковська Єлизавета, 6 років (м. Херсон)

«Маленька Міс України 2017 срібло» - Рибка Дарья, 6 років (м. Київ)

«Маленька Міс України 2017 - бронза» - Рафальська Марія, 6 років (м. Умань)

«Маленька Міс України 2017 – талант» - Подвірна Єва, 6 років (м. Львів)

«Маленька Міні Міс України 2017 - золото» - Колесник Єва, 7 років (м. Хмельницкий)

«Маленька Міні Міс України 2017 - срібло» - Гірник Софія, 7 років (м. Стрий)

«Маленька Міні Міс України 2017 - бронза» - Морис Юліана, 7 років (м. Калуш)

«Маленька Міні Міс України 2017 талант» - Грицишин Вероніка, 7 років (м. Тернопіль)

«Міні Міс України 2017 - золото» - Яшина Вероніка, 9 років (м. Тернопіль)

«Міні Міс України 2017 - срібло» - Цекіт Соломія, 8 років (м. Мостиська)

«Міні Міс України 2017 - бронза» - Алєксєєва Вероніка, 8 років (м. Івано-Франківськ)

«Міні Міс України 2017 талант» - Гаркушина Софія, 9 років (м. Київ)

«Міні Міс України Юніор 2017 - Всесвіт» - Троханенко Софія, 10 років (м. Київ)

«Міні Міс України Юніор 2017 - золото» - Хамраєва Мартіна, 12 років (м. Дубно)

«Міні Міс України Юніор 2017 - срібло» - Сурмей Діана, 12 років (м. Калуш)

«Міні Міс України Юніор 2017 - бронза» - Прохорова Валерія, 11 років (м. Славутич)

«Міні Міс України Юніор 2017 талант» - Музика Марія, 11 років (м. Хмельницький)

«Міні Міс України Юніор 2017 глядацьких симпатій» - Колініченко Аксінья, 11 років (м. Ужгород)

«Юна Міс України 2017 - золото» - Логін Дарина, 14 років (м. Дубно)

«Юна Міс України 2017 - срібло» Пуздерко Катерина, 15 років (м. Монастирище)

«Юна Міс України 2017 - бронза» – Кучера Марта, 13 років (м. Львів)

«Юна Міс України 2017 талант» – Шинкар Вікторія, 15 років (м. Калуш)

Всі учасники отримали солодкі подарунки від генерального партнера «Домашнє Свято», а ось переможницею в спеціальній номінації «Міні Міс Домашнє Свято» стала Мельниковська Єлизавета, 6 років (м.Херсон), яка так само була відзначена цінним подарунком!

Журі Фестивалю:

Засновник і президент національного дитячого фестивалю моди і таланту «Міні Міс та Містер України» Наталія Ковальова, засновник міжнародного фонду «Щасливі долоні» Олена Піддубна, заслужений журналіст України Марина Кінах, директор школи «Леді» у проекті «Від пацанки до панянки» Тетяна Терсенова -Заводовская, балерина, заслужена артистка України, Лауреат премії «Людина року», провідна солістка балету Христина Шишпор, майстер спорту міжнародного рівня, артистка цирку Du Soleil Надія Васіна, співачка, солістка Ансамблю Збройних Сил України та оркестру «Lords of the sound» Аліна Башкіна, ведучі програми «Світські Хроніки» Лілія Галушко та Юлія Гершун, володарка титулу «Королева України - 2017» Сніжана Танчук.

За традицією в рамках фестивалю «Міні Міс та Містер України 2017», відбулася благодійна акція «Від серця до серця», під час якої учасники передали подарунки дітям з дитячих будинків, якими опікується президент благодійного фонду «Щасливі долоні» Олена Піддубна.

Спеціальними гостями Фестивалю стали: фіналіст шоу "Голос Діти" в команді MONATIKa, переможець конкурсу "Дитяча Нова Хвиля" Андрій Бойко, учасники шоу "Голос Діти" гучне тріо, в минулому SMILE, нині група NEON, учасниця проекту "Голос" Аліна Башкіна і співак Osadchuk.

Ведучими фестивалю стали: володарка титулу «Little Miss World - 2012», представниця України на «Дитячому Євробаченні 2014» (у складі тріо Sympho-Nick), співачка і актриса - Софія Куценко, а так же український коментатор конкурсу «Євробачення», журналіст і телеведучий Тимур Мірошниченко.

Всі учасники також отримали смаколики від «Майстерні карамелі» та ТМ «Гармонія», а також подарунки від BES, Libre, «1вересня», «YES #musthave» і ін.

Резюмуючи, можна сміливо сказати, що дитячий Фестиваль дав кожному учаснику унікальний досвід і впевненість у своїх силах. Переможці національного фестивалю зможуть представити Україну на міжнародному конкурсі «Little Miss & Little Mister United World 2017», який вже цієї осені відбудеться в Греції.

Copyright © 2011-2020 All Rights Reserved.
Разработка и сопровождение сайта - IT-студия FastAdmin